Paradox Security

best_alarm_logo_paradox

CENTRÁLNE JEDNOTKY

best_alarm_klavesnice_paradox

best_alarm_detektory_paradox

best_alarm_sireny_paradox

CENTRÁLNE
JEDNOTKY

OVLÁDACIE
MODULY

DETEKTORY

SIGNALIZAČNÉ
ZARIADENIA

Paradox Hystória a Ciele

Technologické inovácie od roku 1989

Paradox Security Systems je kanadská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektroniky na ochranu objektov. Spoločnosť budovaná v duchu tradícii a v záujme napĺňania prianí zákazníka. Nie krátkodobý profit, ani zahraničný kapitál, ale predovšetkým Vaša spokojnosť ju privádza k dlhodobému úspechu. Produkty spoločnosti Paradox sú distribuované do viac ako sto krajín po celom svete. Neustále rastúci R&D tým pracuje vytrvalo na náročných úlohách pri vytváraní nových, inovatívnych produktov, jednoduchých na obsluhu a spĺňajúcich najnáročnejšie kritériá, ako z hľadiska technologického, tak i estetického. Každoročné investície do vývoja so zaostrením pozornosti na budúcnosť, vylepšovanie vlastných produktov v závislosti od pokroku technológií a zvyšujúcej sa kvality života, to je Paradox Security.

Od roku 1989 sú ciele podriadené zdokonalovaniu revolučných riešení, od odštartovania prvej série pohybových detektorov ktorých patenty sú do dnes používané, v roku 1996 spoločnosť prináša na trh zbernicové poplachové ústredne Digiplex, v roku 2001 rozširuje  portfólio o bezdrôtové systémy a systém Magellan získava prestížne ocenenia, v nasledovných rokoch sa zameriava na vývoj software riešení, v roku 2007 sa posúvajú mnohé produkty do novej platformy vrátane sérií Magellan Spectra a EVO, štart úplne nových komunikačných zariadení využívajúcich GSM a IP, Nový hardware a možnosť software  update na nové verzie prinášajú možnosti budúcich zariadení do súčasne inštalovaných ústrední. Dnes medzi najnovšie produkty jednoznačne patria dotykové ovládacie klávesnice radu TM40 a TM50.

Inovatívne myslenie a pokrok spoločnosti Paradox je na prvý pohľad zrejmý. Spoločnosť Best alarm Vám dáva možnosť vybrať si zariadenie od výrobcu Paradox za stabilného a spoľahlivého partnera pre Vašu bezpečnosť.

camera_best_alarm_01

Paradox celebrated its 25th anniversary with Paradox distributors from more than 45 countries around the world. „The Art of Technology“ was a special, five day VIP event dedicated to the Paradox Global Distributor Network and the unique blend of technology and art that has made Paradox a leading security solutions provider since 1989.